RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Efron në rolin e agjentit

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Efron në rolin e agjentit

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Jan 30, 2010 2:57 pm  Zac Efron ka siguruar një rol të ri në adaptimin filmik të librit komik “Fire”.

  Ylli i “High School Musical” ka nënshkruar të luajë në filmin, i cili flet për një student që rekrutohet nga Agjencia Qendrore e Inteligjencës- CIA, i cili më pastaj kupton se punëdhënësit e tij duan ta vrasin.

  Aktori 22-vjeçar, njëherit është edhe producent ekzekutiv i këtij projekti.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:04 am