RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Rihanna: Do të udhëtoj në Grammy e vetmuar

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Rihanna: Do të udhëtoj në Grammy e vetmuar

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Jan 30, 2010 2:53 pm  Ylli i muzikës r&b, Rihanna, është zotuar se ajo nuk do të mungojë në ndarjen e çmimeve Grammy Awards kësaj rradhe.

  Por Rihanna, e cila së fundi raportohet se është në lidhje me yllin e bejsbollit Matt Kemp, ka thënë se do të arrijë në qilimin e kuq pa asnjë mashkull në krah.

  “Do të shkoj në Grammy e vetme, ai gjithmonë! Edhe kur kam qenë në lidhje, gjithmonë kam shkuar e vetmuar. Jam ende pa të dashur, nëse kjo është ajo që dëshironi të pyesni!” ka thënë Rihanna.

  Ndarja e çmimeve Grammy Awards zhvillohet të dielën mbrëma në Los Angeles.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:16 pm