RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Jolie dhe Pitt përgatiten për martesë?

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Jolie dhe Pitt përgatiten për martesë?

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Jan 30, 2010 2:49 pm  Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë mohuar spekulimet se ata janë afër ndarjes, derisa miqtë e çiftit thonë se mediat e kanë gabuar marrëveshjen para-martesore duke e kuptuar si shenjë të ndarjes.

  Vetë çifti si dhe babai i Jolie, Jon Voight, kanë mohuar shkrimet e tabloideve britanike se ata nuk janë më së bashku. Ndërsa edhe një burim i brendshëm ka thënë se shkrimet nuk janë aspak të vërteta.

  “Brad dhe Angelina kanë pasur takim në një kompani avokature në Los Angeles në dhjetor, ku ata kanë punuar në drejtim të kompletimit të dokumenteve legale të ngjashme me ato të marrëveshjes paramartesore”

  “Dyshja e kanë nënshkruar atë në fillim të janarit. Ata janë marrë vesh të ndajnë paratë dhe pasurinë dhe kujdesin e gjashtë fëmijëve të tyre. Ata nuk kanë folur për ndarje, dhe as që kjo është përmendur”, ka thënë burimi.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:23 pm