RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Jolie ka bërë seks me Lady GaGa?

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Jolie ka bërë seks me Lady GaGa?

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Jan 30, 2010 2:47 pm  Kjo është një prej thashethemeve më të tmerrshme për Angelina Jolie: Aktorja ka bërë seks me Lady GaGa.

  Sipas Ian Halperin, autorit të librit të fundit më të shitur: “Brangelina: The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie”, aktorja e filmit “Tomb Raider” mund ta kishte tradhtuar partnerin e saj me këngëtaren “Lady GaGa”.

  Jolie, e cila është biseksuale e hapur, dhe GaGa, një hermafrodite (ka organet e të dyja gjinive), kanë pasur marrëdhënie të fshehta në hotelin Beverly Wilshire, sipas një burimi të afërt me Halperin.

  Kjo nuk është hera e parë që Jolie akuzohet për tradhti ndaj Pitt, pasi javën e kaluar u tha se aktorja kishte pasur aferë me mësuesin e saj të gjuhës ruse, me të cilin kishte punuar gjatë realizimit të filmit “Salt”


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:07 am