RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  [Oferte]Ridirect .co.cc/eu.tc/.net.tc/.com.tc/.tk/.at.tc/.de.tc etccc

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat [Oferte]Ridirect .co.cc/eu.tc/.net.tc/.com.tc/.tk/.at.tc/.de.tc etccc

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 24, 2010 1:59 pm

  [Oferte]Ridirect .co.cc/eu.tc/.net.tc/.com.tc/.tk/.at.tc/.de.tc etccc

  Beje Adresen tende me Domain si te duash ...

  Kushtet

  500 Postime
  I prezantuar
  Pa verejte

  Kush i ploteson Kushtet ta kerkoj dhe ja coj ne PM....Ok


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]
  [You must be registered and logged in to see this image.]


  [You must be registered and logged in to see this link.]

  Ersiljano

   Ora është Fri Dec 15, 2017 3:17 pm