RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Facebook Frezer

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Facebook Frezer

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 24, 2010 1:45 pm

  [You must be registered and logged in to see this image.]

  Ky eshte nje program per tja bllokuar fb viktimes....Vetem Vendos Adresen Klikon Frezer dhe ja ku u be...

  Kushtet

  50 Postime
  I prezantuar
  Pa verejte

  Kush e do ta kerkoj dhe ja coj ne Pm...Ok


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]
  [You must be registered and logged in to see this image.]


  [You must be registered and logged in to see this link.]

  Ersiljano

  d-torrent
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/02/2010

  Hobi:: : hack

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga d-torrent prej Wed Feb 24, 2010 10:52 pm

  hhahah... sa i modh ky ... po vetem per 12 min e mbant e bllokuar ...
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Feb 27, 2010 2:31 pm

  ca thua mo d-torrent?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]
  [You must be registered and logged in to see this image.]


  [You must be registered and logged in to see this link.]

  Ersiljano

  d-torrent
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/02/2010

  Hobi:: : hack

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga d-torrent prej Sat Feb 27, 2010 8:12 pm

  po them qe nuk eshte shume i efekshem si program ... pasi vetem 12 min e mban te bllokuar ... jo me shume ...
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:21 am

  po ja nisi kesaj oferte

  kur ti baj postet lajmrona

  tani kam 1 Post

  Ndue Gjaci
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/05/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga Ndue Gjaci prej Sun May 16, 2010 1:30 am

  hej tiransa ku jeni futur

  Ndue Gjaci
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/05/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga Ndue Gjaci prej Sun May 16, 2010 1:31 am

  mos valle po flini
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga Endrra prej Tue May 18, 2010 8:42 pm

  uuuuuuuuuuuuuuuuuu jo flm

  Ndue Gjaci
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/05/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga Ndue Gjaci prej Tue May 18, 2010 11:47 pm

  jepini jetes kuptim

  Sponsored content

  Ikonat Re: Facebook Frezer

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:01 am