RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Krijo nje logo Loading

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Krijo nje logo Loading

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 24, 2010 1:39 pm

  Krijo nje logo Loading

  Eshte nje Web ku mund te krijoni Logo te Loadingut

  Demo
  [You must be registered and logged in to see this image.]

  [You must be registered and logged in to see this image.]

  Kushtet

  10 postime
  i prezantuar
  pa verejte

  Kush e do ta kerkoj dhe ja coj ne PM...Ok


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]
  [You must be registered and logged in to see this image.]


  [You must be registered and logged in to see this link.]

  Ersiljano
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Krijo nje logo Loading

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:25 am

  ok
  tani kam 4 poste kur ti bej 14 lajmrona

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:19 pm