RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Nick Design

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Nick Design

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 24, 2010 1:37 pm

  Program per te bere Nick ne forma te ndryshme..

  Kushtet

  10 Postime
  I prezantuar
  Pa verejte

  Kush i ploteson keto kushte ta kerkoj dhe ja coj ne PM..Ok


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]
  [You must be registered and logged in to see this image.]


  [You must be registered and logged in to see this link.]

  Ersiljano

  dukk
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 5

  Piket : 7

  Vendodhja : prishtin

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : Design

  Ikonat Re: Nick Design

  Mesazh nga dukk prej Tue Feb 02, 2010 7:17 pm

  ajt broo po konkuroj dhe une nga1 postim ta shikoj se qfar na sjell ky program
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Nick Design

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Feb 08, 2010 4:46 pm

  ok kur te shkosh 10 postime me thuaj ta coj!! OK Smile


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]
  [You must be registered and logged in to see this image.]


  [You must be registered and logged in to see this link.]

  Ersiljano

  InaCana
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : UK

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 30/07/2010

  Hobi:: : School

  Ikonat LOL

  Mesazh nga InaCana prej Fri Jul 30, 2010 7:36 pm

  Skam nevoj te bej Postime di me shume programe se sa ti !!!!!!!!!!! Razz Razz

  Sponsored content

  Ikonat Re: Nick Design

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:21 pm