RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ketu mund te postoni emailin Tuaj nqs deshironi

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Ketu mund te postoni emailin Tuaj nqs deshironi

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Jan 22, 2010 11:34 pm

  Ketu mund te postoni emailin Tuaj nqs deshironi ja po e nis une i pari... Ersiljano@riniashqiptare.org ose ersiljano@live.com


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ketu mund te postoni emailin Tuaj nqs deshironi

  Mesazh nga lani prej Sat Jan 23, 2010 4:13 pm  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  Leotrim
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Prizren

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/03/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Ketu mund te postoni emailin Tuaj nqs deshironi

  Mesazh nga Leotrim prej Thu Mar 04, 2010 1:38 pm


  Sponsored content

  Ikonat Re: Ketu mund te postoni emailin Tuaj nqs deshironi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:57 am