RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  FORCA INTER

  Share

  leonard inter
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : athin

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 22/01/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : sporti

  Ikonat FORCA INTER

  Mesazh nga leonard inter prej Fri Jan 22, 2010 12:39 am

  je nje skuader kampjon do e mundim milani kete jave

  EltiVlore
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Vlore

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/06/2010

  Hobi:: : Inxhinier

  Ikonat Re: FORCA INTER

  Mesazh nga EltiVlore prej Mon Jun 21, 2010 1:48 pm

  forza inter sono con teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:02 am