RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ti harrojm hallet te bejm sa hallfe.....

  Share
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Ti harrojm hallet te bejm sa hallfe.....

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 13, 2010 5:38 pm

  Pershendetje nese e hapa un kete tem po ja filloj un i pari........... affraid affraid


  O LANO QKEMI NISHO QA THOT JETA NGA LACI CITY.........DESHA ME TE PYT A KE SHKU MA TE PICAKT...................? lol! lol!

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:34 pm