RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Riniashqiptare.org renditet e para ne motoret e kerkimit...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Riniashqiptare.org renditet e para ne motoret e kerkimit...

  Mesazh nga lani prej Wed Jan 13, 2010 1:27 am

  Riniashqiptare.org renditet e para ne motoret e kerkimit(google) me termin RINIA SHQIPTARE...Shkurt dhe paster jemi me te miret....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Re: Riniashqiptare.org renditet e para ne motoret e kerkimit...

  Mesazh nga resert prej Wed Jan 13, 2010 1:57 am

  /\
  / \
  / \
  / \
  / \
  yeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh
  ha ha
  ha ha
  ha ha
  hahahahahahahahahahahahahahahahahah
  bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:17 am