RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Na merziti google me te njejtin sfond gjithmone

  Share
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Na merziti google me te njejtin sfond gjithmone

  Mesazh nga resert prej Wed Jan 13, 2010 1:19 am


  ledi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 5

  Vendodhja : Shkoder

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/01/2010

  Mosha : 31

  Hobi:: : Lamering

  Ikonat Re: Na merziti google me te njejtin sfond gjithmone

  Mesazh nga ledi prej Wed Jan 13, 2010 3:05 pm

  bukur Resert
  Je i madh si gjithmone!

   Ora është Thu Jun 21, 2018 10:53 am