RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Te hapim foldera pa emer dhe te pa dukshme...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Te hapim foldera pa emer dhe te pa dukshme...

  Mesazh nga lani prej Tue Jan 12, 2010 9:23 pm

  Te hapim foldera pa emer dhe te pa dukshme per te mshefur dokumente programe apo ndonje gje tjeter... Ket teme po e hap se ndoshta ka dhe nga ata qe nuk e dine se si behet kjo... Klikojme me buton e djathte te mausit mbi desktop/New folder pastaj mbajme ALT shtyp dhe shtypim +255 dhe enter.... Foldera u bo pa emer pastaj klikojme perseri me te djathten e mausit mbi folder/Propertis/Chanch Picture/ Dhe si ikon zgjyedhim nje hapsire boshe qe ndodhet diku tek ikonat... Pastaj cdo gje mbaroj...Very Happy


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Game_over
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 27

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 12/01/2010

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacker

  Ikonat Re: Te hapim foldera pa emer dhe te pa dukshme...

  Mesazh nga Game_over prej Tue Jan 12, 2010 9:26 pm

  po a ka ndonje menyr me e ber folderin me kod na trego pak lani po pate ,mundesi
  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Te hapim foldera pa emer dhe te pa dukshme...

  Mesazh nga lani prej Tue Jan 12, 2010 9:32 pm

  Personalisht nuk e kam provuar se nuk me ka shtyre kureshtja ti beja me password ngaqe i beje folderat e pa dukshem...Por shume veta me kan sygjeruar dhe perdorin ket..

  http://apps.katz.cd/download/4896156/App/Folder-Lock-6-3-1/


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Te hapim foldera pa emer dhe te pa dukshme...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 13, 2010 4:14 am

  ?????

  Sponsored content

  Ikonat Re: Te hapim foldera pa emer dhe te pa dukshme...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 4:03 am