RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Per ata qe din te luajn Ip: connect cs.dst-gaming.net ata qe duan te downloadin counter strik

  Share
  avatar
  Game_over
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 27

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 12/01/2010

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacker

  new Per ata qe din te luajn Ip: connect cs.dst-gaming.net ata qe duan te downloadin counter strik

  Mesazh nga Game_over prej Tue Jan 12, 2010 8:53 pm

  ketu mund te shkarkoni Counter strike qe te luni me server
  http://www.kujtesa.com/cs/ Very Happy Very Happy Very Happy

   Ora është Tue Feb 20, 2018 10:51 am