RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

    o Lani a po na tregon ndonje gje ti rreth Hackerit se more vesht nga ne ti hajt trego vedin sa i shkathet qe je ?

    Share
    avatar
    Game_over
    Antar 10%
    Antar 10%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 12

    Piket : 27

    Vendodhja : Albania

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 12/01/2010

    Mosha : 23

    Hobi:: : Hacker

    new o Lani a po na tregon ndonje gje ti rreth Hackerit se more vesht nga ne ti hajt trego vedin sa i shkathet qe je ?

    Mesazh nga Game_over prej Tue Jan 12, 2010 8:34 pm

    Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
    jepi trego

      Ora është Thu May 25, 2017 11:02 pm