RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Netlog Auto Friend Adder

  Share
  avatar
  Game_over
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 27

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 12/01/2010

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacker

  Ikonat Netlog Auto Friend Adder

  Mesazh nga Game_over prej Tue Jan 12, 2010 4:38 pm

  ja ku e keni linkun qe ta shkarkoni kete gjen
  megaupload.com LXDPKX38
  avatar
  Game_over
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 27

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 12/01/2010

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacker

  Ikonat Re: Netlog Auto Friend Adder

  Mesazh nga Game_over prej Tue Jan 12, 2010 4:40 pm

  merruni vet me te se esht e lehte kjo gjeja
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Re: Netlog Auto Friend Adder

  Mesazh nga resert prej Tue Jan 12, 2010 7:00 pm

  po te pakten jep ndonje shpjegim se per cfare sherben ajo gjeja mo game over.

  Nese me lejohet ky program eshte per te bere shum friends ne netlog ne menyre
  automatike dmth mund te thyeni rekord persa i perket shoqerise ne netlog se mund te dergosh deri ne 10 mije kerkesa miqesie per 10 minuta.

  Sponsored content

  Ikonat Re: Netlog Auto Friend Adder

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:06 am