RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Fjal te urta per dashurin..

  Share
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Fjal te urta per dashurin..

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:48 pm

  Kur dashuria don te flase, mendja duhet te hesht.
  "Gjuha e dashurise eshte te syte!"
  "Dashuria ne sy lind, ne sy jeton ne sy vdes!"
  "Dashuria qe u shua nuk ishte dashuri!"
  "Eshte kenaqesi e madhe te dashurosh, edhe pse nuk ndihesh i dashuruar!"
  "Dashuria eshte nje e mencur nder te cmendurit,
  nje helm qe te sheron nje embelsire qe te helmon!"
  "Dashuria, kolli dhe kruarja kurre nuk mund te fshihen!"
  "Dashuria eshte ujvare e pashtershme me emrin Femer!"
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Fjal te urta per dashurin..

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:49 pm

  Une jap dashuri sepse te dua, jo sepse pres qe ti te ma kthesh dashurine.Nese te jap dashuri apo dicka tjeter duke pritur te ma kthesh me dicka, me siguri do te mbetem i deshperuar!"
  "Dashuria ofrohet si buka, si uji, si liria...
  Dashuria kerkohet si ajri, si zjarri, si shpetimi..."
  "Ata qe vdesin duke dashuruar jane deshmore!"
  "Njeriu eshte i humbur nese nuk e gjen veten ne dashuri!"
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Fjal te urta per dashurin..

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:50 pm

  "Dashuria eshte ujvare e pashtershme me emrin Femer!"
  Une jap dashuri sepse te dua, jo sepse pres qe ti te ma kthesh dashurine.Nese te jap dashuri apo dicka tjeter duke pritur te ma kthesh me dicka, me siguri do te mbetem i deshperuar!"
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Fjal te urta per dashurin..

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:51 pm

  Dashuria eshte si fati,nuk i pelqen qe ta ndjekesh.
  Nje nate dashurie eshte nje liber i lexuar.
  Do te te harroj vetem atehere kur nje piktor i verber te pikturoje zhurmen e nje petal trendafili qe bie ne dyshemene e kristalte te nje keshtjelle qe s�??ka ekzistuar kurr.
  Ndersa une do te harroj vetem atehere kur i njejti piktor te pikturoje zhurmen e midhjeve ne fund te oqeanit Paqesor o zemra ime.
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Fjal te urta per dashurin..

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Jan 12, 2010 6:14 pm

  Dashuria te percillet rreth vetes,por se din qfar te gjen..........

  toni 4
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : prizren

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/03/2010

  Mosha : 36

  Hobi:: : sporti

  Ikonat Re: Fjal te urta per dashurin..

  Mesazh nga toni 4 prej Mon Mar 15, 2010 12:36 pm

  dashuria e vertet eshte dhurat fatale pa parashikime dhe pa limite
  nder te gjitha pasionet dashuria ashte ma e fuqishmja ajo ne te njejten koh sulmon zemren koken dhe vetedijen
  nje nat dashurie eshte nje liber i lexuar
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Fjal te urta per dashurin..

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat Mar 27, 2010 11:56 am

  ───────────────────────────────────────E
  ──█████─█████───────████──█───█─█████──N
  ────█───█───────────█───█─█───█─█───█──D
  ────█───████────────█───█─█───█─█████──R
  ────█───█───────────█───█─█───█─█───█──I
  ────█───█████───────████──█████─█───█──T
  ───────────────────────────────────────♥️

  Sponsored content

  Ikonat Re: Fjal te urta per dashurin..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:09 pm