RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Share
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Mesazh nga resert prej Mon Jan 11, 2010 9:27 pm

  Per gjithe ata qe ju pelqen qe kompjuteri i tyre ti marre komandat ne menyre te rrufeshme.


  http://download.cnet.com/Speed-Gear/3000-7516_4-28403.html?tag=mncol


  MOS E PERDORNI ME SHPEJTESI MAKSIMALE SE KOMP I JUAJ DO IKI PER LESH.


  HIHUHUHIHUHIHUHIHUHIH


  Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Mesazh nga lani prej Mon Jan 11, 2010 9:34 pm

  Ky program varet dhe nga lidhja e internetit...Varet nqs interneti te vjen i kufizuar nuk mund ta rritni shpejtesine dhe e kunderta nqs internetin nuk e keni te kufizuar do merni me shume shpejtesi se sa duhet... Nqs jam gabim me korigjoni..Po keshutu me ka ndodhur mu se kam 2 lidhje te ndryshme neti ne shtepi..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:37 pm

  Shoku nese me ik kompjutri per lesh..........Duhet mi ba nje qik papuqeeeeee......
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:41 pm

  ??????
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat opssss

  Mesazh nga resert prej Mon Jan 11, 2010 10:52 pm

  Ne fakt nuk eshte se ky program rrit shum shpejtesine internetit por me teper eshte per te berte komp sa me te shpejte ne
  klikime qe ben dhe ne gjetjen e faeqve te ndryshme qe shum here eshte shum e bsdisshme pritja per hapjen e tyre.
  Persa i perket ikjes se komp per lesh te keshilloj te mos e perdoresh ne maksimum programin .
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Mesazh nga lani prej Mon Jan 11, 2010 10:58 pm

  Per shpejtesimin e PC ashtu po... resert kur te ma mbarosh ate porosin ma dergo me mesazh ne fb ose ktu PV..ok...klm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Jan 12, 2010 6:40 pm

  resert shkruajti:Ne fakt nuk eshte se ky program rrit shum shpejtesine internetit por me teper eshte per te berte komp sa me te shpejte ne
  klikime qe ben dhe ne gjetjen e faeqve te ndryshme qe shum here eshte shum e bsdisshme pritja per hapjen e tyre.
  Persa i perket ikjes se komp per lesh te keshilloj te mos e perdoresh ne maksimum programin .
  O DAKU KUJTOVA SE E BEN SHUM TE SHPEJT PCCCC......SE MI KA FUT VLLAJ SHUM VIRUSES DUKE PAR PORNO..............Vllajn TIM DUHET ME QU PER PORNO STAR.......HAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAH
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Re: Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Mesazh nga resert prej Tue Jan 12, 2010 6:49 pm

  Ska gje se edhe pornot per ti pa dikush jane po programi viruset qe ka marre nuk ja heq
  thjesht e shpejton pc-ne

  Sponsored content

  Ikonat Re: Beni kompjuterin tuaj super te shpejte

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:13 am