RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Share
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 6:57 pm

  Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga lani prej Mon Jan 11, 2010 7:33 pm

  hahah o rrushi online jam un...Por po meresha me ca gjera ktu ne website....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:35 pm

  Ok nuk esht problem o boss Une Thash se nuk je ti pa ato qe shkruaj un....Per ate te rujt zoti boss
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga lani prej Mon Jan 11, 2010 9:36 pm

  Edhe ty te rujt zoti o rrushi..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:44 pm

  ???????????????????????????????
  avatar
  Enea
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : Ersekë/Al

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 23/01/2010

  Mosha : 24

  Hobi:: : Music.

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga Enea prej Sat Jan 23, 2010 4:48 pm

  pershendetje LAni
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga lani prej Sat Jan 23, 2010 6:31 pm

  Persh enea...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Jan 29, 2010 6:35 pm

  Pershendetje Lanoooooo......Very Happy:D:D
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga lani prej Fri Jan 29, 2010 6:39 pm

  Pershendetje o rrushi....Si ja ke kalu andej nga USA...>?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Jan 29, 2010 10:21 pm

  pershendetje LAni


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Feb 02, 2010 6:45 pm

  ViSi shkruajti:Pershendetje Lanoooooo......Very Happy:D:D
  Mir flmmmmmmmmm Po ti qa thot laciiiii?????????
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Feb 02, 2010 6:46 pm

  lani shkruajti:Pershendetje o rrushi....Si ja ke kalu andej nga USA...>?
  Mir flm po ti qfar thot laci
  lol! lol!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Feb 04, 2010 7:06 pm

  O Lano dua te ndryshoj emrin Dua ta bej PaPi.........
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga lani prej Thu Feb 04, 2010 8:52 pm

  O rrushi PaPi eshte ne perdorim...Per ta ndryshu futu tek profili dhe jepi edit name.. ok dhe vej noj emer cte duash...ok bye rrushi


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 08, 2010 8:01 pm

  lani shkruajti:O rrushi PaPi eshte ne perdorim...Per ta ndryshu futu tek profili dhe jepi edit name.. ok dhe vej noj emer cte duash...ok bye rrushi
  pershendejte ska gja o figur.... Ok rrushi por me ba me ngjyr kete firme qe me vjen nga mbrapa
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Feb 08, 2010 8:16 pm

  cfare ngjyre e do?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga Erisa prej Tue Feb 09, 2010 3:24 pm

  Hey lani pershendetje..
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Feb 11, 2010 6:58 pm

  ersiljano shkruajti:cfare ngjyre e do?
  Me te kuqe dhe te zezzzz Daku flm
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu May 27, 2010 3:53 am

  O LANO KU JE RE QEROSSSSS, KE HUM FARE SNA FLET ................ FAREEEEEEEEEE :$
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Aug 12, 2010 1:36 am

  Hi Lano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendesim Lani qe nuk flet fare ku esht online ne forum........

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:12 pm