RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Share
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 6:53 pm

  Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Mesazh nga lani prej Mon Jan 11, 2010 7:34 pm

  Hhahahahah bravo rrushi me pelqen si fote dhe e kam vu dhe ne msn...hahha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 9:26 pm

  lani shkruajti:Hhahahahah bravo rrushi me pelqen si fote dhe e kam vu dhe ne msn...hahha
  o lano do te bej prape qe ti vesh ne galeri......Rrespekte
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Jan 12, 2010 6:01 pm

  e papare


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Jan 12, 2010 6:09 pm

  flm ersiljano.
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Jan 12, 2010 8:29 pm

  hahahahaha shum shum e bukur bravo Visi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Jan 12, 2010 9:01 pm

  flm krenare shqiptare.

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ju pelqen fotoja qe kam vuar un ne avater...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:06 am