RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ndrro temen e profilit te facebookut...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Ndrro temen e profilit te facebookut...

  Mesazh nga lani prej Tue Jan 05, 2010 8:11 pm

  1-Merrni shtesen e firefox ne kete adrese interneti : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2108

  2-Gjej temen qe deshiron ne keto dy adresa :
  - http://userstyles.org/styles/browse?page=3&search_terms=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhome.php
  ose
  http://www.pagerage.com/FacebookLayouts.aspx?Section=Dark..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Sat Sep 23, 2017 1:20 am