RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Avatar 2009

  Share
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Avatar 2009

  Mesazh nga ilpadrino prej Sun Jan 03, 2010 11:08 pm
  Irod
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Vlore

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 07/01/2010

  Mosha : 24

  Hobi:: : Ti bie kitares

  Ikonat Re: Avatar 2009

  Mesazh nga Irod prej Thu Jan 07, 2010 10:41 pm

  jeni ver8 sh fantastik qe keni gjetur AVATAr sepse mezi po prisja ta shikoja!! KiSs KiSs !! Smile Laughing
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Avatar 2009

  Mesazh nga ilpadrino prej Sun Jan 10, 2010 12:41 am

  Asgje shpresoj te te pelqeje.........

  Sponsored content

  Ikonat Re: Avatar 2009

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:12 pm