RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ku je ma von......

  Share
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat ku je ma von......

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Sun Jan 03, 2010 2:10 am

  Po e hap kete teme.......MA von jam per pijacereeee hihihihi lol!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga lani prej Sun Jan 03, 2010 2:21 am

  Hahahahah.. Me vone jam per gjume se ktu eshte ora 12 e 20...lene qa thot ai se atje eshte ora 6 e mazdites...hahahha bej qef ti visi bej...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 04, 2010 6:53 pm

  lani shkruajti:Hahahahah.. Me vone jam per gjume se ktu eshte ora 12 e 20...lene qa thot ai se atje eshte ora 6 e mazdites...hahahha bej qef ti visi bej...
  hahahahahahaha.....Jemi per byth zezaaaaaa..... geek geek geek
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 06, 2010 6:25 pm

  Ma von jam tek shkolla.........Mrapa ne Stervitje ....................MA VON NGA ORA 7:30 E DARKES DO TE SHKOJ TAKOJ NE SHOQE.........Wink
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:38 pm

  po ku di un ku me qojne kembet ma von confused
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Jan 07, 2010 7:40 pm

  me vone duke luajtur Need For Speed Mostwond..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:41 pm

  ersiljano shkruajti:me vone duke luajtur Need For Speed Mostwond..
  e ca do te thot kjo per ata qe nuk marrim vesh si puna ime . Smile
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Jan 09, 2010 12:47 am

  Krenare shqiptare shkruajti:
  ersiljano shkruajti:me vone duke luajtur Need For Speed Mostwond..
  e ca do te thot kjo per ata qe nuk marrim vesh si puna ime . Smile
  nje loje e papare fare me MAKINA


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga lani prej Sat Jan 09, 2010 12:53 am

  O jano akoma me kto lojrat ti..Very Happy Very Happy un skam kohe te haj as buk e jo me te luaj...dikur i kam pas maru kto Need For Speed/Undergraun/Carbon e tjer...hahahahahaha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Jan 09, 2010 12:59 am

  lani shkruajti:O jano akoma me kto lojrat ti..Very Happy Very Happy un skam kohe te haj as buk e jo me te luaj...dikur i kam pas maru kto Need For Speed/Undergraun/Carbon e tjer...hahahahahaha
  O LANI PO KEMI NET SHUME TE DOBET MO BURR DHE CTE BEJ I FUS NJE MOSTWOND SE ESHTE I PAPARE FARE


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 2:59 am

  Krenare shqiptare shkruajti:po ku di un ku me qojne kembet ma von confused
  Ske faj o krenare shqiptare.
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Feb 02, 2010 6:56 pm

  Ma von do te ik se jam tu lujt lojen e futbollitttttttttt...Soccer
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Feb 02, 2010 7:00 pm

  me vone shetitje!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Feb 03, 2010 7:02 pm

  per arushhhhhhhhhh maliiiii jam

  Sponsored content

  Ikonat Re: ku je ma von......

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:35 pm