RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

    Angeli e Demoni

    Share
    avatar
    ilpadrino
    S.Moderator
    S.Moderator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 61

    Piket : 176

    Reputacion : 4

    Data e hyrjes : 21/08/2009

    Mosha : 26

    Ikonat Angeli e Demoni

    Mesazh nga ilpadrino prej Tue Dec 29, 2009 6:33 pm    Pjesa e Pare


    Pjesa e Dyte    SHIKIM TE KENDSHEM

      Ora është Tue Jul 17, 2018 5:08 am