RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kerkesa Per Filma

  Share
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga ilpadrino prej Tue Dec 29, 2009 6:09 pm

  Ketu mund te kerkoni cdo lloj filmi qe ju keni deshire te shikoni dhe ne do te mundohemi ta gjejme...... Very Happy

  miri
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 2

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 10/01/2010

  Mosha : 39

  Hobi:: : muzika&sporti

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga miri prej Sat Jan 23, 2010 2:29 am

  filmin e ri skenderbeu
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga ilpadrino prej Mon Jan 25, 2010 10:42 pm

  Me verte deshiron skenderbeun........

  faruk1978
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : grece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 07/02/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga faruk1978 prej Sun Feb 07, 2010 4:42 pm

  the tvilight saga
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga ilpadrino prej Wed Feb 10, 2010 9:59 pm

  faruk1978 shkruajti:the tvilight saga
  Shiko se e kam postuar te uroj shikim te kendshem

  faruk1978
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : grece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 07/02/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga faruk1978 prej Fri Feb 12, 2010 6:30 pm

  faleminderit. jeni shum te sjellshem

  gsh19gsh
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Tirane- Albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/05/2010

  Hobi:: : music

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga gsh19gsh prej Mon May 24, 2010 11:13 pm

  Robin Hood me russel crowe
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga ilpadrino prej Mon Jun 07, 2010 11:58 pm

  Ne cfare gjuhe e doni .....?????
  avatar
  faruku
  Vizitor

  Ikonat mirmengjes

  Mesazh nga faruku prej Fri Jun 18, 2010 8:36 am

  mund te shikoj the twilight saga eclipse?

  landi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/09/2010

  Hobi:: : futbolli

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga landi prej Thu Sep 23, 2010 5:48 pm

  a mundeni te na e nxjerrni terminator 4
  avatar
  sabiel
  Vizitor

  Ikonat mirdita

  Mesazh nga sabiel prej Sat Oct 30, 2010 2:03 pm

  me falni dua te gjei ca filmin final destination 1 2 3 se te fundin e kam pare

  Sponsored content

  Ikonat Re: Kerkesa Per Filma

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:03 am