RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Futboll Live

  Share
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Futboll Live

  Mesazh nga ilpadrino prej Sun Dec 27, 2009 10:28 pm

  Shiko cdo ndeshje live streaming nga keto sitet e meposhtme

  Kliko Ketu

  Kliko Ketu 2

  Kliko Ketu 3

  Kliko Ketu 4

  Keto jane sitet ku ju mund te shikoni ndeshjet e cdo lloj kapionati ........ Mund te shtoni ju ndonje site ku ju e njiheni

  Shikim te kendshem

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:13 am