RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Shpija e Kosoves

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Shpija e Kosoves

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 9:53 pm

  Shpija e Kosoves ose me mire versioni “Big Brother”... E keni pare ndonje here si ju duket? Me mire se BB apo me keq...???


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Shpija e Kosoves

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Mon Dec 28, 2009 12:03 pm

  e kam pare.....kot fare me duket.....lere se nuk i marr vesh fare kur flasin......


  _________________
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Shpija e Kosoves

  Mesazh nga lani prej Mon Dec 28, 2009 10:31 pm

  Hhahahahaha un 1 here qe e kam pa kam vdek tu qedh me ate prezantuesin...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  Sponsored content

  new Re: Shpija e Kosoves

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:30 am