RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Sezoni i ri i BB3 starton me....

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Sezoni i ri i BB3 starton me....

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 9:43 pm

  Sipas
  te rejave me te fundit sezoni i ri do te startoj ne Shkurt te vitit
  pasardhes.Sipas Diskutimeve nga Stafi i Top Channel u vendos qe sezoni
  i 3-te i BigBrother Albania te startoj ne Shkurt me dat 3…Sipas Te
  Rejave me te fundit BigBrother Albania 3 do te kete shum shum surpriza
  te reja dhe gjithcka do te zhvillohet ne nje ambient te ri.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:29 am