RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Çili mohon ndarjen

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Çili mohon ndarjen

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 4:21 am  Këngëtarja joshëse, Çiljeta Xhilaga, ka mohuar spekulimet e kohëve të fundit se nuk është më në lidhje me të dashurin e saj Romeo.Ajo ka thënë se vazhdon ta ketë të njëjtën lidhje që prej pesë vitesh, duke hedhur në ujë thashethemet se lidhja e saj ka marrë fund.

  Për më shumë, 25-vjeçarja ka njoftuar se është në përgatitje të dy këngëve në bashkëpunim me kompozitorin Flori Mumajesi.

  Ndërsa natën e Vitit të Ri, Çili do ta kalojë me familjen, dhe thotë se në kohën kur jetojmë për të arritur diçka nevojitet punë, investim dhe sakrificë.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Çili mohon ndarjen

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Jan 12, 2010 6:37 pm

  lani shkruajti:

  Këngëtarja joshëse, Çiljeta Xhilaga, ka mohuar spekulimet e kohëve të fundit se nuk është më në lidhje me të dashurin e saj Romeo.Ajo ka thënë se vazhdon ta ketë të njëjtën lidhje që prej pesë vitesh, duke hedhur në ujë thashethemet se lidhja e saj ka marrë fund.

  Për më shumë, 25-vjeçarja ka njoftuar se është në përgatitje të dy këngëve në bashkëpunim me kompozitorin Flori Mumajesi.

  Ndërsa natën e Vitit të Ri, Çili do ta kalojë me familjen, dhe thotë se në kohën kur jetojmë për të arritur diçka nevojitet punë, investim dhe sakrificë.
  O LANO JA KE FUT KOT AJO NUK ESHT JOSHE........PO TA HEQ TRURIN FAREEEEE...... affraid E KE TRURIN TEK AJO..MBRAPA TA QON MBRAPA SHPINEEEEEEEE................LUM AI QE KA RAST PER TA PERDORUR ATEE......

   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:00 am