RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ishte 1 her nje fshatar

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Ishte 1 her nje fshatar

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:35 am
  Ishte
  1 her nje fshatar dhe donte te pinte nje kafepor me vete kishte dhe
  dhine...Beri c beri dhe tentoi te futej ne lokal me gjithe dhine por te
  dera e ndaloi kamarieri dhe i thote nuk lejohen gomeret.E ky ja
  kthen:Po kjo nuk esht gomar esht dhi.J kthen kamarieri:E di por po i
  thoja dhise.... By Nin0


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Thu Apr 19, 2018 2:52 pm