RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  2 meshkuj perplasen me njeri -tjetrin

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new 2 meshkuj perplasen me njeri -tjetrin

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:30 am

  2
  meshkuj perplasen me njeri -tjetrin ne nje supermaket; -oh me fal.
  nukju vura re ,se jam i hutuar nga qe kerkoj gruan. ah edhe un po
  kerkojgruan thot dhe tjetri, po me thuaj si esht gruaja jote nga
  paraqitja.1;80 e gjat... bionde .....e holl ...nje fytyr engjelli...te
  pasme prefekte....gjoksin 4. po ...e jotja si esht ? lere fare ate timen po ec e kerkojm tenden.......By Bledi...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Thu Apr 19, 2018 8:40 pm