RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfare ka te perbashket ndermjet kercimit

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Cfare ka te perbashket ndermjet kercimit

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:29 am

  Cfare
  ka te perbashket ndermjet kercimit me litar elastik, 'Bungee-Jumping'
  dhe shkuarja ne bordello?Ne te dyja rastet kushton 150 Euro, kenaqsia
  zgjat 3 sekonda dhe po u shqye llastiku ke probleme me pas.By Bledi...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Tue Feb 20, 2018 10:51 am