RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Bjondeja dhe makina...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Bjondeja dhe makina...

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:27 am


  Nje
  bionde kishte nje makine dhe donte ta shiste por nuk ia blente njeri
  sepse kishte 500mij KM.ateher biondia shkon tek nje mekanik dhe i
  shpjegon situaten.ok thote mekaniku hajde merre neser me km te
  ulura.shkon te nesermen ajo dhe merr makinen me 130mij km.mbas 2 javesh
  takon mekaniku bionden dhe e pyet...nese e shi...ti makinen.biondia pergjigjet;pse budallaqe jam une ta shes makinen tani me 130 mij km.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  new Re: Bjondeja dhe makina...

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:32 am

  hahahahha e fort

   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:06 am