RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ishte nje Polic

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new ishte nje Polic

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:25 am

  ishte
  nje Polic dhe hante buk po nuk u shnoshte.....ky shkon te doktorri dhe
  i thot:-o doktorr un haj buk po nuk shnoshem (doktorri i pergjigjet)-ha
  simite shkon ky burri ne shtepi dhe thot me vete(mossssssss harrova me
  i thon nje gje doktorrit....shkon perseri tek doktorri dhe i thot-o
  doktorr kur ta haj simiten para buke apo mas buke?...By Bledi


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Fri Apr 20, 2018 4:02 am