RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Nje shofer....

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Nje shofer....

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:21 am


  Nje
  shofer shkon ne shtepi dhe e len makine poshte ne parking, dhe shkruan
  nje leter (KJO MAKIN NUK KA KASETAFON)!Aty afer kalojne dy hajdute dhe
  e shohin letren dhe e marrin makinen!Ato shkruajne nje cop leter tjeter
  dhe ja len ne vend te makines, ne te cilen shkruhej(mos u shqeteso per
  makinen se ja vejme ne kasetafo...nin)...Ato qe e kan lexuar mos lodhen per te shkruajt koment Razz By Ai CUni Atje(Dori)


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:16 am