RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Bjondeja...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Bjondeja...

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:06 am


  ISHIN BJONDJA BRUNJA DHE KUQJA PARA NJE PASQYRE QE NESE ATO THONIN
  DICKA QE ISHTE E VERTET PASQYRA JU PLOTESONTE NJE DESHIR NESE JO AJO I
  THITHTE THOTE BRUNJA UNE MENDOJ SE JAM ME E BUKURA E THITH PASQYRA
  THOTE KUQJA UNE MENDOJ SE JAM ME E ZGJUARA E THITHI PASYRA KUR SHKON
  BJONDJA THOTE UNE ... MENDOJ.......... DHE NE KETE MOMENT E THITHI PASQYRA


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:08 am