RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Gruaja...........

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Gruaja...........

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:04 am


  Ishte
  njeher nje grua ne bar edhe ngriti doren lart per te therritur
  kamarjerin po kishte harruar pa rruajtur sqetullen edhe e kupton edhe e
  ul menjeher posht po ne ate moment nje pijanec te cepi e pa edhe i
  therret kamarjerit e dhe i bertet ik jepi shpejt nje dopjo na lali asaj
  balerines hmmmmmmm thot kamarjeri po nga... e di ti mi jaho qe eshte balerin ajo ?epo i tha ai vetem balerinat i ngren kembet aq lart...BLEDI


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:14 am