RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Italiani,Amerikani dhe Greku

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Italiani,Amerikani dhe Greku

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 3:02 am

  ishte
  italiani, amerikani dhe greku DHE PO MBURRESHIN. thoshte greku: ne në
  greqi kemi nje kulle 1435 meter te gjate , nje meter me shum , nje
  meter me pak. Thoshte amerikani: ne aty ne amerike kemi nje ure 3245
  meter te gjate , nje meter me shum, nje meter me pak. Shqiptari: ne
  shqiperi ne i pjellim femijet nge goja. ...jooooo ore thone dy te tjeret, shqiptari: ca beri nje meter me lart e nje meter me posht.Bledi...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:14 am