RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ishte nje djale

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new ishte nje djale

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 2:21 am


  ishte
  nje djale ne rruge duke ecur dhe po mbante te pasmet me dore perballe
  po vinin dy doktora e pane djalin dhe njeri tha:Ky djale eshte rezuar
  nga shkallet dhe ka thyer legenin tjetri tha:ky ka dhimbje te forta
  barku u bene kurjoze qe te dy dhe shkuan ta pyesnin dhe i thane:Djale mos ke rene gje nga shkallet: jo i tha djali kurse tjetri tha:
  mos ke gje dhimbje barku jo i tha djali... Epo paskemi gabuar qe te dy
  dhe djali ju pergjigj jo jo jo kemi gabuar te tre pse i thane:Sepse un
  kujtova se me erdhi nje pordhe por ne fakte dhjeva ne brek....By Bledi


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:16 am