RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Barcaleteee..

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Barcaleteee..

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 2:15 am

  nje
  polici i kishe lindur gruja dhe femin e dergoshin ne cerdhe perher ikte
  gruja. nje dit gruja kishte pun dhe dergon burrin qe te merte femin ne
  cerdhe. shkon atje dhe i thot- kam ardhur te mar femin.- ke ke ti - e
  pyesin ?shikonte brenda po nuk po e dallonte dot ngaqe kishte shum
  femij- o shoqe, i thot, po vjen gruj...a qe sjelll femin, un hera e pare qe vi. po ti me jep nje femij se ta sjell prap neser By Bledi...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Thu Apr 19, 2018 2:50 pm