RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Doktori........

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Doktori........

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 2:14 am

  Ishte
  njeher njeri qe shkon te doktori. Doktori e pyet: si e keni hallin? ky
  i thot po ja doktor shkova dje te merrja gruan nga puna kur shof se ajo
  para deres se punes kishte takuar nje tjeter dhe mora vesh se e kishte
  te dashur. Doktori i thot: besoj se shkove aty dhe ja fute ne grusht
  ati te dashurit, jo i thot ky s... Te nesermen shkova prap te merrja gruan nga puna dhe e shof me te
  njejtin person, doktori i thot: kesaj radhe besoj ke shkuar aty dhe e
  ke rrahur te dashurin, jo i thot ky se ai prap me dha leke dhe me tha
  shko pi nje kafe. Doktori filloi te skuqej ne fytyre nga nervat po
  vazhdoi te degjonte se cfare kishte pacienti dhe ky prap fillon tregon
  se kjo...
  gje kishte ndodhur 10 dite rrjesht, se ai e kishte pare 10 dite rrjesht
  gruan e tij me kete tjetrin dhe kishte ber po te njejten gje qe i
  kishte then ai kishte marre leket dhe kishte pir kafe. Doktori i
  zemeruar i thot po ku e ke hallin pra te shkoj une per ty ta rraf
  ate.... perse ke ardhur te une? Ky i pergjigjet: O doktor desha me dit
  a me bejne dem gjith ato kafe qe kam pi.
  By AI CUNI ATJE(DORI)


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Fri Apr 20, 2018 4:01 am