RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Barcalet me polic...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Barcalet me polic...

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 1:24 am

  Nje
  polic iku nje dite ne pune me te dyja faqet e djegura.e pyeti shokuku e
  ke djegur faqe?dhe ai i tha:isha duke hekurosur dhe ra zilja e
  telefonit dhe une vura padashje ne vesh hekurin e hekurosjes.po faqen
  tjeter?e pyeti shoku.dhe ai i tha:pasi dogja faqen mora ne telefon
  ambulancen...Nga admini i Qesh se eshte falas BLEDI...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:15 am