RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Faqja Qeshe se eshte falas ne facebook...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Faqja Qeshe se eshte falas ne facebook...

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 1:22 am

  Kjo folder qesh se eshte falas ne forum ka bere kontrate me Faqen ne fb Qesh se eshte falas dhe cdo barcalete qe do publikohet ne Qesh se eshte falas do publikohet dhe ktu madje mund te publikoni dhe ju barcaleta dhe me pas do publikohen ne faqen qeshse eshte falas... Flm Ai Cuni Atje


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Faqja Qeshe se eshte falas ne facebook...

  Mesazh nga anila prej Wed Jan 13, 2010 1:39 am

  Eshte shume e papame si faqe...

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Faqja Qeshe se eshte falas ne facebook...

  Mesazh nga lezhjanja prej Wed Jan 13, 2010 1:42 am

  Me verte 1sh fare eshte...
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Faqja Qeshe se eshte falas ne facebook...

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 4:07 pm

  Heret qe ne mengjes nje polic vjen ne pune i zhveshur lakuriq. Policet
  e tjere e pyesin te habitur -"Je cmendur? Si eshte puna?".
  Ai thote "As vete s'e di. Mbreme isha ne nje klub nate, muzike, femra,
  te gjithe kercejne. Befas shuhet drita dhe nje ze i ulet ne altoparlant
  thote:-Tani te gjitha vajzat te zhvishen - Policet e tjere hapin syte-
  He po pastaj?
  -Pastaj - vazhdon polici - Pas nje minute kur hapen dritat te gjitha
  vajzat ishin lakuriq. Vazhdon muzika, kercimi kur prape shuhen dritat
  dhe zeri i ulet: - Tani zhvishen te gjithe meshkujt- pastaj u hap drita
  dhe n'daci besoni n'daci mos besoni te gjithe ne meshkujt u zhveshem
  dhe vazhduam te kercenim. Pastaj pas nje fare kohe prape shuhen dritat
  dhe zeri i ulet thote: - Tani meshkujt te fillojne punen. -Po pastaj? -
  pyesin policet e tjere me padurim.- Pastaj ja, si e shikoni ardha te
  filloj pune.....

  Sponsored content

  Ikonat Re: Faqja Qeshe se eshte falas ne facebook...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 3:43 am