RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Filmi 2012 Doomsday(Italisht)

  Share
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Filmi 2012 Doomsday(Italisht)

  Mesazh nga ilpadrino prej Sun Dec 27, 2009 1:15 am

  Pjesa e pare

  http://www.megavideo.com/?v=Z7KYW35M

  Pjesa e dyte

  http://www.megavideo.com/?v=NXTZB588

   Ora është Sun Sep 24, 2017 8:46 pm