RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershumvjet Krishlindjet

  Share
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Informatika

  Ikonat Pershumvjet Krishlindjet

  Mesazh nga Bjondi prej Fri Dec 25, 2009 3:56 am

  Pershendetje te gjith antarve te forumit hapa kete tem te ju uroj te gjithve Pershumvjet edhe gezuar Krishlindjet edhe ju uroj te ja kaloni sa me mir shpresoj qe vitin tjeter te ju gjejn me mir !!!! Very Happy Very Happy
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershumvjet Krishlindjet

  Mesazh nga lani prej Fri Dec 25, 2009 5:49 am

  Bjondi gezuar dhe pershum vjet dhe ti.... Respekte


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershumvjet Krishlindjet

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Dec 25, 2009 2:19 pm

  Gjthashtu Bjondi edhe ti gezuar Krishlindjet


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershumvjet Krishlindjet

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Sun Dec 27, 2009 12:00 am

  Marry Christmassssssssss EveryOne Albaniaaaaa
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershumvjet Krishlindjet

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 12:03 am

  Thenx u Visi... Tani je bo amerikan e ke harru shqipen eee hahaha


  Edituar për herë të fundit nga lani në Mon Jan 04, 2010 12:38 am, edituar 1 herë gjithsej


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershumvjet Krishlindjet

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Jan 01, 2010 1:31 am

  hahahaha jena ba amerikan........Fareee ju rujt kisha e lacittt te gjitheveeeeee

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershumvjet Krishlindjet

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:34 pm