RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ckemi antare...??

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Ckemi antare...??

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 7:32 pm

  A ka noj antare ktu qe thuro zemra free eee... Hahahahaha (shaka)... Si jeni me zemren a e keni gjet shpirtin binjak apo akoma jo... ?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:39 pm

  lani shkruajti:A ka noj antare ktu qe thuro zemra free eee... Hahahahaha (shaka)... Si jeni me zemren a e keni gjet shpirtin binjak apo akoma jo... ?
  hahahahah sa kam qesh hahahahahha
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga lani prej Wed Dec 23, 2009 10:19 pm

  hahahah si nuk del nojnjera me zemer freee.hahahha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  aldo marku
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : lezh

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/01/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : ska

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga aldo marku prej Wed Jan 06, 2010 1:02 am

  uaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 06, 2010 6:08 pm

  aldo marku shkruajti:uaaaaaaaaaaaaaa
  o aldo ku je mo dakuuuuuu vip i lagjes nr 2 geek
  avatar
  shqipitalia
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : verona

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/02/2010

  Hobi:: : femrat

  Ikonat mir flm JU

  Mesazh nga shqipitalia prej Wed Feb 10, 2010 1:09 am

  deshta te bej urimet per faqen.....
  presa i perket shpirtit binjak ska dal ala shqipe....shpirti binjak :arrow:
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Feb 11, 2010 7:09 pm

  Ece te vdekshaaaa.

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga alda aldush prej Tue Apr 27, 2010 5:31 pm

  hi persh mire jeni,,
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Fri Apr 30, 2010 11:57 pm

  hahhah paske shkujt se te ftova un moj

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga alda aldush prej Wed May 05, 2010 11:11 pm

  po ashtu e kam shkrujt......pse kam rrejt Very Happy

  tonyto-ch
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : zvicer

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/05/2010

  Hobi:: : fudbolli

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga tonyto-ch prej Wed May 05, 2010 11:59 pm

  prsh nga un tony nga zurich si jeni mir... lol!
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga Endrra prej Thu May 06, 2010 12:12 am

  prsh per ju on

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ckemi antare...??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:08 pm