RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Se Shpejti Do filloj dhe bb3...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Se Shpejti Do filloj dhe bb3...

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 7:26 pm

  Se shpejti do filloj BB3 ne top-chanel... Ishalla ka noj femer te bukur se po spati eeeee ska lezet...hahaha


  Edituar për herë të fundit nga lani në Sun Dec 27, 2009 9:40 pm, edituar 1 herë gjithsej


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Se Shpejti Do filloj dhe bb3...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:41 pm

  lani shkruajti:Se shpejti do filloj BB3 ne top-chanel... Ishalla ka noj femer te bukur se po spati eeeee ska lezet...hahaha
  Qa esht kjo loj o lanooooooooo
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Se Shpejti Do filloj dhe bb3...

  Mesazh nga lani prej Wed Dec 23, 2009 10:20 pm

  Hahahaha fillon edicioni i ri i Bigbrother ne top-chanel.....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  Sponsored content

  new Re: Se Shpejti Do filloj dhe bb3...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:27 am