RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si po ju duket loja behu dhe ti milioner....?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Si po ju duket loja behu dhe ti milioner....?

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 20, 2009 5:57 pm

  Si po ju duket loja behu dhe ti milioner?? Sa keni arritur te fitoni???


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Si po ju duket loja behu dhe ti milioner....?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 21, 2009 6:55 pm

  Skemi nevoj per lek neeeeeee se jemi te pasur pa lek fare,se kemi zemren e bardh..Razz
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Si po ju duket loja behu dhe ti milioner....?

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 6:58 pm

  Hahahahaha jemi me zemer te madhe.... Edhe lacjane apoo jo viso....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Si po ju duket loja behu dhe ti milioner....?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:34 pm

  lani shkruajti:Hahahahaha jemi me zemer te madhe.... Edhe lacjane apoo jo viso....
  Normale Daku

  Sponsored content

  new Re: Si po ju duket loja behu dhe ti milioner....?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 2:57 pm