RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si Te Marrim Info Rreth Pc Tone

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Si Te Marrim Info Rreth Pc Tone

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 16, 2009 10:33 am

  Në këtë tutoriale do t’ju tregoj se si bëhet:

  Shkojm Start,Run dhe shkrujm Cmd
  Dhe e shkruajm *systeminfo* (pa ylla)

  Dhe do ta shohësh një liste e gjëra e infromatave mbi pc tënde

  Kjo është e testuar vetëm Xp Pro dhe ende nuk është provuar te XP Home

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:18 pm